Ana sayfa » Yazılar » Kizomba Kursu

Kizomba Kursu

  Yeni açılacak ve devam eden kizomba sınıflarımızı inceleyip rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  Kizomba kurs fiyatlarımıza fiyatlar bölümümüzden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz kayıt bölümümüzden online kayıt yaptırabilirsiniz.

  Aldığınız eğitimleri tekrar etmek veya kizomba öğrenmek için kizomba ders videolarımızı izleyebilirsiniz.

  Sizler için hazırladığımız  kizomba müzik listemize buradan ulaşabilirsiniz.

  Kizomba Kurs Programı

  Yeni Başlayacaklar İçin:

  Eğer daha önce kizomba kursuna katılmadıysanız başlangıç seviye gruplarımızdan başlayacaksınız. Nasıl başlarım?
  * Ücretsiz Kizomba Tanıtım dersi

  İlk defa bachata yapmaya karar verdiğinizde ne kadar çok endişeniz olacağını tahmin ediyoruz. Endişelerinizden kurtulmanın en kolay yolu ücretsiz kizomba kursuna katılmak. Bu sayede yapıp yapamadığınızı, okulunuzu, eğitmeninizi, grubunuzu ve en önemlisi keyif alıp almadığınızı görebilirsiniz.

  Hemen formu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Sadece deneyin. 1 saat hayatınızda çok şey değiştirebilir.

  Ücretsiz tanıtım dersimizi deneyin

  *Kizomba Kurs Programı

  Kizomba kursu programımız 3 bölümden oluşur. Ana ders, pratik ve tekrar dersleri,  dans geceleri. 

  Ana dersimizde eğitmenimiz eşliğinde adımları ve figürleri öğrenirsiniz.

  Pratiklerde o ana kadar öğrendiğiniz figürleri arkadaşlarınızla yaparsınız. Yapamadığınız ya da yanlış yaptığınızda eğitmenlerimiz size yardımcı olur. Genel olarak ayda bir o ayın tüm figürlerinin çalışıldığı tekrar dersi yapılır. Ayrıca her hafta kizomba kursunda gördüğünüz dersin videosu size ulaştırılır. İster evde isterseniz kursta çalışabilirsiniz.

  Dans geceleri öğrendiklerinizi hayata geçirdiğiniz yerdir. Burada eğitmenlerimiz size karışmaz. Dans gecesi bulmak gibi bir endişeniz olmasın. Salsa Ankara Dans Kursu olarak Ankaranın en büyük salsa bachata kizomba gecelerini düzenliyoruz. Her hafta 200 kişi doyasıya dansediyoruz.  

  *Kizomba Kursu Eğitim Süresi

  Kizomba başlangıç seviye kursumuz 3 ay ( 12 hafta ) sürüyor. 12 dersin en az 9 dersine katıldığınızda başlangıç seviye kizomba sertifikası alırsınız. 3 ay sonunda temel figürlerle dansedebilirsiniz. 

  Kizomba orta seviye kursumuz 3 ay ( 12 hafta ) sürüyor. 12 dersin en az 9 dersine katıldığınızda orta seviye kizomba sertifikası alırsınız. Bu seviye sonunda orta seviye dansedebilecek kadar figür öğrenirsiniz.

  Kizomba Teknik, gösteri grupları. 6 ay sonunda eğitmenimizin önerileri doğrultusunda teknik ve gösteri sınıflarına katılabilirsiniz.